Kurs „Urban Regulations and Political Memory”

„Urban Regulations and Political Memory: Towards understanding Spatio-Temporal aspects of Urban Development” to kurs online Sojuszu 4EU+, który jest prowadzony przez wykładowców z Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Karola w Pradze oraz Uniwersytetu Mediolańskiego. Wśród wykładowców są:

• dr Piotr Okniński z Wydziału Historii;
  • dr Karolina Wojciechowska z Wydziału Prawa i Administracji;
  • dr Sylwia Dudek-Mańkowska oraz dr Mirosław Grochowski z Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych.

Kurs ma charakter multidyscyplinarny. Skierowany jest przede wszystkim do studentów wydziałów Historii, Prawa i Administracji, Geografii i Studiów Regionalnych, Socjologii oraz Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, jak również wszystkich zainteresowanych tematyką.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) należy wysyłać do 17 września na adres: unread(at)wpia.uw.edu.pl.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie 4EU+ >>